Codzienna rutyna

Codzienna rutyna

W pewnym okresie pracy każdego dopada rutyna. Codzienne wykonywanie tej samej pracy, w tym samym towarzystwie, z tymi samymi partnerami i szefostwem może sprawić iż stracimy chęć do pracy. Również wypalenie zawodowe po latach stażu w tej samej firmie nie jest zdrowe.

Warto wówczas pomyśleć o zmianie pracy, firmy, a może nawet działu i branży? Kierownik dystrybucji logistyki nie ma łatwo zmienić pracy, jednak dla chcącego nic trudnego. Mając bogate doświadczenie, pozytywne referencje z pewnością znajdzie zatrudnienie. Zmiana pracy potrafi rozbudzić zapał, kreatywność i wydajność zawodową. Ponadto to spora zmiana w życiu, wyzwanie, a czasem wielka ulga i radość, iż można na nowo zdobywać przyjaźnie, odnosić drobne sukcesy.

W nowej pracy w sposób naturalny bardziej się staramy, chcemy wykazać i zaprezentować. Co więcej wstępują w nas nowe siły, widzimy wszystko inaczej. To pozytywna zmiana, zwłaszcza dla zasiedziałych kierowników, którym wydaje się iż sukcesy mają już za sobą i nic więcej osiągnąć nie mogą.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.