Czuję w kościach

Czuję w kościach

Od rana czuję w kościach, że dzisiejszy dzień będzie trudniejszy i bardziej męczący niż zwykle. Dobrze znam siebie, swój organizm i moje nastawienie do pracy, dlatego bez cienia wątpliwości mogę powiedzieć, że dzisiaj na pewno będzie mi się pracowało o wiele gorzej niż zazwyczaj.

Nie potrafię powiedzieć skąd bierze się we mnie przekonanie o takim, a nie innym stanie rzeczy. Po prostu mam to gdzieś w sobie, a moje nastawienie na dzisiejszy dzień pracy jest sumą przeróżnych czynników, które na pewno każdy z nas dobrze zna: niewyspania się, ogólnego zmęczenia, złego humoru i brzydkiej pogody. Gdy dodamy do siebie wszystkie te elementy jak nic wyjdzie nam obiecująca depresja. Popatrzcie na mnie – na mnie ten specyfik działa we właściwy sposób.

Do wyjścia do pracy zostało mi jeszcze dziesięć minut, które normalnie poświęciłbym na przeglądanie kalendarza i planowanie pracy na ten dzień. Dzisiaj oczywiście tego nie robię, bo zwyczajnie mi się nie chce. Zamiast tego postanowiłem włączyć swój służbowy tablet i nadrobić zaległości internetowe z paru dni. Przejrzałem już na szybko wszelkie portale społecznościowe i ulubione strony, a teraz postanowiłem wypowiedzieć się na temat dzisiejszego dnia i pokazać jakie są rzeczywiste warunki pracy w zawodzie kierownika dystrybucji, kierownik ds. dystrybucji i logistyki Szczecin. Zawód, choć satysfakcjonujący i ciekawy nie jest pozbawiony wad.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.