DHL najlepszy

DHL najlepszy

Według raportu „E-Commerce w Polsce. Gemius dla e-Commerce Polska” najczęściej wybieraną firmą kurierską w Polsce jest DHL. Najlepszy dostawca zakupów internetowych został doceniony za jakość dystrybucji oraz szeroki wachlarz możliwości odbioru i nadania paczek.

– „To dla nas niezwykły zaszczyt, że już drugi rok z rzędu internauci wskazali DHL Parcel jako preferowanego dostawcę zakupów internetowych. Przez ostatni rok stale pracowaliśmy nad naszą ofertą, tak by była ona uszyta na miarę naszych klientów” powiedział dyrektor zarządzający DHL Parcel, Igor Caban.

Celem przeprowadzonego przez Gemius badania było poznanie zwyczajów, motywacji i postaw kupujących charakteryzujących kupowanie przez Internet. Dane, które zostały przeanalizowane pochodziły z okresu od 7 do 14 kwietnia 2016 roku. Wyniki oparto na opiniach 1500 internautów w wieku od 15 lat wzwyż. W trakcie badania sprawdzono kim są osoby kupujące online, zbadano znajomość marek obecnych w handlu online i przyczyny wyboru tych, a nie innych sklepów internetowych. Badanie pokazało, że internetowi kupujący wybierają taką formę robienia zakupów głównie ze względu na jej wygodę, oszczędność czasu i pieniędzy oraz dużo szerszy wybór produktów w porównaniu z dostępnym stacjonarnie.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.