Jasny cel

Jasny cel

Moim głównym celem jest awansowanie na kierownika działu, a później dyrektora dystrybucji i logistyki, a swoje cele mam zamiar osiągnąć ciężką pracą, zaangażowaniem i poświęceniem sprawom zawodowym. Dwa tygodnie temu zostałam zatrudniona jako pracownik działu dystrybucji i logistyki, czego nie mam zamiaru w żadnym przypadku zmarnować. Wiem, że umiejętnie rozegrane karty mogą okazać się kluczem do sukcesu i rozwoju kariery zawodowej, kierownik ds. dystrybucji i logistyki Warszawa.

Moi rodzice zawsze powtarzali mi, żebym nie bała się ryzykować, tylko brała sprawy w swoje ręce i ja tak właśnie mam zamiar zrobić. Skoro już udało mi się znaleźć dobrą pracę w dobrej firmie muszę sprawić, by jak najbardziej mi się to opłaciło. Nie wiem ile czasu może mi zająć dostanie się na stanowisko kierownicze – mogą to być zarówno dwa lata, jak i dziesięć, jednak na pewno się nie poddam. W końcu chyba każdy marzy o awansie i rozwoju zawodowym, dlatego to normalne, że każdy chce coraz więcej i więcej.

Jako zwykły pracownik działu logistyki zarabiam 2200 zł netto miesięcznie, co jak na pierwszą pracę i tak jest niezłym osiągnięciem. Wolę  nie myśleć ile w takim razie zarabia nasz przełożony, pan Polikarp. Swoją drogą kierownik ma bardzo ciekawe imię – jest chyba pierwszą osobą o tym imieniu, którą spotkałam w swoim życiu. Wiem, że inni pracownicy działu mówią na kierownika Pan Karp, co nie ukrywam, jest dość zabawne.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.