Nowa pani kierownik

Nowa pani kierownik

Nie wiem skąd prezes wytrzasnął naszą nową panią kierownik ds. dystrybucji i logistyki Dąbrowa Górnicza, ale pani Asia swoim wyglądem i zachowaniem w żaden sposób nie przypomina kierowników, którzy poprzednio zajmowali jej miejsce. Nie to żebym narzekał – widok pięknej kobiety od samego rana jest zawsze podbudowujący i poprawiający humor, a pani Asia ma wszelkie podstawy do uzyskania tytułu Miss Polski. Nie dość, że piękna i szczupła, to jeszcze inteligentna – anioł, nie kobieta.

Pamiętam, że gdy tylko my, specjaliści z działu dystrybucji, dowiedzieliśmy się kto zostanie naszym nowym kierownikiem i jak ten kierownik wygląda, byliśmy nie dość, że zdziwieni, to jeszcze podejrzewaliśmy, że nowa przełożona dostała pracę po znajomości. Niemożliwym wydawało się, by taka ładna kobieta miała jeszcze głowę 6 na 9 i umiała zarządzać sprawami logistycznymi. Cóż, jak widać nie mieliśmy racji i bardzo się z tego cieszę.

Wielką dumą napawa mnie fakt, że pracuję z tak mądrą i uroczą panią kierownik. Nasz dział uznawany jest teraz za dział szczęśliwców, a wszyscy inni męscy pracownicy z innych działów firmy otwarcie zazdroszczą nam przełożonej. Inaczej jest oczywiście w przypadku koleżanek – te otwarcie nie lubią pani Joanny, co jest całkowicie zrozumiałe z ich strony. Ja też nie lubiłbym kierownika, który byłby milion razy przystojniejszy i mądrzejszy ode mnie, a do tego skradł serca wszystkich moich koleżanek.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.