Nowa rola

Nowa rola

Gdy otrzymałem propozycję zajęcia stanowiska kierownika dystrybucji i logistyki Ostrów Wielkopolski, nie wahałem się ani chwili przed podjęciem najbardziej odpowiedniej decyzji w tamtym momencie. Bez wahania powiedziałem, że oczywiście, przyjmuję propozycję awansu i z wielkim zaszczytem będę starał się być bardzo dobrym kierownikiem.

To pierwsza funkcja kierownicza jaka kiedykolwiek przypadła mi w udziale i od tego jak dobrze pójdzie jej wypełnianie zależy mój dalszy rozwój zawodowy. Muszę postarać się, by pracodawca był ze mnie dumny i nigdy nie żałował powierzonego mi stanowiska pracy. Na razie nie odczułem jeszcze tego, że jestem kierownikiem, bo biurem dystrybucji i logistyki zarządzam dopiero od dwóch dni. Swoich kolegów z pracy nadal traktuję jak kolegów, a nie moich podwładnych, którymi powinienem zarządzać.

Zmianę stanowiska pracy na pewno odczuję na początku następnego miesiąca, kiedy to dostanę pierwszą, wyższą pensję. Powiem Wam, drodzy Internauci, że opłaca się być kierownikiem. Wraz z awansem dostałem podwyżkę przekraczającą 1,5 tysiąca złotych brutto. Wydaje mi się, że to naprawdę niezły przeskok. Obiecałem już mojej małżonce, że za następną pensję będzie mogła kupić sobie upragniony smartfon i oczywiście mam zamiar tej obietnicy dotrzymać.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.