NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla naszego klienta, w chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Koordynator ds. Logistyki i zakupów
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie terminów dostaw i zamówień oraz reklamacji/zwrotów
  • Negocjowanie warunków handlowych
  • Uzupełnianie bieżącej dokumentacji
  • Współpraca z innymi działami frimy w celu usprawnienia pracy swojej jak i innych
  • Optymalizacja kosztów i materiałów
  • Kontrola zaopatrzenia i współpraca z dostawcami materiałów
  • Dbałość o wysoką jakość relacji z pracownikami oraz klientami/zleceniobiorcami
  • Planowanie i organizowanie pracy podległych zespołów, ścisła koordynacja prac z pozostałymi działami i z kierownikiem działu logistyki

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek logistyka lub pokrewny)
  • Znajomość j. angielskiego min. na poziomie B2
  • Umiejętności negocjacyjne i komunikatywne
  • Umiejętność nadawania priorytetów oraz zarządzania zadaniami/celami krótko i długoterminowymi
  • Mile widziane doświadczenie w firmie budowlanej/produkcyjnej
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Samodzielność, terminowość i odpowiedzialność
  • Dobra znajomość pakietu MS Office

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju
  • Pakiet benefitów