Ogłoszenie numer: 4152063, z dnia 2021-01-29

Klient portalu Praca.pl

FIRMA Z GRODZISKA MAZOWIECKIEGO POSZUKUJE

Kierownik Logistyki i Magazynu

Miejsce pracy: mazowieckie / Grodzisk Mazowiecki

Opis stanowiska

  • Planowanie pracy magazynu m.in. przez nadzór nad prawidłowym przebiegiem transportu, odbioru i przekazania towarów
  • Koordynowanie płynnego przepływu towarów i dokumentacji magazynowej
  • Koordynowanie funkcjonowania magazynu i logistyki wychodzącej i przychodzącej z pozostałymi działami w firmie
  • Dbanie o prawidłowe przechowywanie towarów (w tym towarów niebezpiecznych) zgodnie z przepisami prawa i obowiązującymi procedurami
  • Zapewnianie zgodność ze wszystkimi procedurami i standardami logistyki i magazynowania
  • Motywowanie i rozwijanie podległego zespołu
  • Odpowiedzialność za okresowe przeprowadzanie inwentaryzacji oraz bieżąca weryfikacja zgodności stanów magazynowych
  • Odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie, zlecanie konserwacji oraz wymianę sprzętu i wyposażenia magazynu
  • Nadzór nad przestrzeganiem w pracy standardów bezpieczeństwa
  • Definiowanie, zarządzanie i optymalizowanie procesów w zgodzie z ideą ciągłego doskonalenia
  • Dbałość o utrzymanie porządku na magazynie zgodnie z przyjętymi zasadami
  • Przygotowywanie magazynu do audytów wewnętrznych i zewnętrznych
  • Realizowanie wskaźników KPI w podległych obszarach
  • Identyfikacja obszarów wymagających ulepszeń, proponowanie innowacyjnych zmian, oraz monitorowanie właściwych przepisów
  • Aktywne uczestniczenie w planowaniu dostaw - wpływanie na programy i wolumeny dostaw w oparciu o dostępną siłę roboczą i możliwości magazynowe, uwzględniając koszty magazynowania
  • Zarządzanie i prowadzenie ewidencji odpadów
  • Kooperacja – zlecanie wysyłek i odbioru powierzonych detali

Wymagania

  • 3 - 9 lat w tym min. 2 lata doświadczenia na stanowisku Lidera Magazynu
  • Świadomość kulturowaej / docenianie różnorodności
  • Umiejętność pracy zespołowej i współpracy
  • Orientacja na wyniki i odpowiedzialność
  • Zorientowanie na klienta
  • Wiedza z zakresu przechowywania towarów niebezpiecznych (ADR)
  • Znajomość systemów klasy COMARCH ERP XL
  • Dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca efektywną komunikację
  • Umiejętność myślenia analitycznego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Power Point i Excel)
  • Umiejętność budowania i zarządzania zespołem
  • Uprawnienia UDT

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • stałe zatrudnienie,
  • ciekawą pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie,
  • ubezpieczenie,