W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Koordynator logistyki / Lider zmiany
Miejsce pracy: Łąka (pow. rzeszowski, gm. Trzebownisko), okolice Rzeszowa
Twój zakres obowiązków:
  • Zarządzanie procesami logistycznymi w firmie
  • Nadzór nad transportem wewnętrznym oraz jego optymalizacja
  • Ciągłe doskonalenie procesów logistycznych
  • Monitorowanie terminowej realizacji zleceń transportowych w procesach produkcji
  • Monitorowanie wskaźników logistycznych
  • Nadzór nad procesem przyjęcia i wydania materiałów do produkcji
  • Udział w projektach optymalizacyjnych
  • Współpraca z pozostałymi wydziałami firmy
  • Raportowanie do Kierownika Logistyki
  • Wspieranie rozwoju współpracowników
  • Organizowanie i przeprowadzanie szkoleń pracowników
Nasze wymagania:
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe logistyka lub pokrewne
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym
Wymagania opcjonalne:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość oprogramowania WMS/ MES będzie dodatkowym atutem
To oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę
  • Atrakcyjne warunki finansowe: wynagrodzenie oraz premie kwartalne
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Szkolenia podnoszące kompetencje
  • Pracę w systemie trzyzmianowym
  • Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne
  • Dofinansowanie do obiadów stołówki firmowej
  • Kartę Multisport
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"