Ogłoszenie numer: 3873687, z dnia 2020-10-29

ERONTRANS Sp. z o.o. to jeden z czołowych polskich operatorów logistycznych, z ponad 30 – letnim doświadczeniem na rynku w branży TSL. Obecnie jedna z największych polskich firm sektora TSL z szerokim portfolio usług drogowych, morskich, intermodalnych oraz logistycznych.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Manager Terminali Kontenerowych

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

  • koordynowanie, planowanie, organizacja i  zarządzanie pracą terminali kontenerowych (woj. łódzkie, Stryków, Radomsko)
  • nadzór nad ciągłością pracy terminali oraz bezpieczeństwem na terminalach
  • zarządzanie podległym zespołem
  • koordynowanie działań, mających na celu sprawną obsługę ładunków intermodalnych dostarczanych transportem kolejowym i drogowym
  • prowadzenie spraw związanych z pracownikami, kooperantami i urządzeniami na terminalu,
  • zaangażowanie w realizację planów rozwoju Spółki

Wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w tym 3-5  lat doświadczenia w branży
  • doświadczenie w transporcie kolejowym w branży TSL
  • znajomość infrastruktury kolejowej
  • praktyczną znajomość rynku przewozów kolejowych i intermodalnych
  • znajomość prawa kolejowego  i innych aktów prawnych  związanych  z koleją
  • umiejętność analitycznego myślenia i pracy pod presją czasu
  • systematyczność, wytrwałość i konsekwencja w działaniu
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie  adekwatne do posiadanych kwalifikacji i osiąganych wyników
  • ciekawą i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w branży TSL
  • nieograniczoną możliwość rozwoju zawodowego
  • dowolną formę współpracy: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt managerski
  • narzędzia służbowe laptop i telefon słuzbowy