Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Manager zespołu logistycznego
Miejsce pracy: Stryków | Numer ref.: MZL/065/AWI

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem
  • Realny wpływ na kształtowanie procesów logistycznych w firmie
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • Rozbudowany pakiet szkoleń (m.in. managerskie)
  • Pakiet benefitów pozapłacowych

Wymagania:

  • 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (u operatora logistycznego)
  • Doświadczenie w zarządzaniu dużym zespołem pracowników
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1
  • Mile widziane - doświadczenie w prowadzeniu projektów metodą Agile

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie zespołem i koordynacja pracy magazynu (zespół ok. 100 osób)
  • Zarządzanie procesami łańcucha dostaw
  • Optymalizacja procesów magazynowych i wdrażanie nowych rozwiązań
  • Dbałość o długofalowe relacje z klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi
  • Odpowiedzialność za wskaźniki logistyczne oraz tworzenie i zarządzanie budżetem