Praca na zmiany

Praca na zmiany

Nie tylko w firmach produkcyjnych występuje praca zmianowa na trzy zmiany w trybie ciągłym. Bardzo często również kierownik dystrybucji logistyki pracuje na zmiany. Mimo, iż to praca bardziej umysłowa niż fizyczna, potrafi wykończyć. Praca na zmiany rządzi się swoją specyfiką. Rozregulowuje zegar biologiczny, a praca bez przerw weekendowych dodatkowo zaburza kalendarz.

Mimo to, wiele osób chwali sobie tę profesję i jest zadowolona z zatrudnienia. Praca w święta, weekendy, jak również zmiany nocne jest wynagradzana z bonusem, co jest pewną rekompensatą za niedogodności związane z nietypowym grafikiem zatrudnienia. Pracując jako kierownik dystrybucji logistyki odpowiadamy za realizację planów logistycznych, dbamy o ciągłość transportu i terminowe załadunki.

Stanowisko kierownicze dotyczy również odpowiedzialności oraz wydawania poleceń. Delegowanie uprawnień to kolejne z zadań w tej pracy. Umiejętności kierowania zespołem pracowników można nabyć z czasem , jednak nie da się obyć w tej pracy bez wiedzy merytorycznej z zakresu zarządzania transportem i logistyki. To podstawa w tej pracy.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.