Ścieżka kariery

Ścieżka kariery

Zanim osiągniemy szczyt swej kariery w logistyce czy branży transportowej, czeka nas zajmowanie po kolei wielu stanowisk wiodących na szczyt. Jednym z takich stanowisk jest kierownik dystrybucji logistyki. To również stanowisko kierownicze, wyższe rangą, na które trzeba zasłużyć i awansować, jednak zdecydowanie mniej wymagające od głównego logistyka firmy.

Praca w charakterze kierownika dystrybucji logistyki wielu osobom odpowiada i ich satysfakcjonuje. To praca ciągle w ruchu, praca dla aktywnych, ale również osób odpornych na stres i presje z zewnątrz. Trzeba na tym stanowisku wykazać się szybkością podejmowanych decyzji. Nie ma w logistyce czasu na przestoje i rozmyślanie nad rozwiązaniem problemu. Zawsze trzeba mieć w zanadrzu plan awaryjny na wypadek trudności, to podstawa w pracy w branży.

Praca ta uchodzi za urozmaiconą, bowiem obowiązki kierownika są z pogranicza logistyki, zarządzania personelem, administracji. Wynagrodzenie kierownika dystrybucji logistyki również jest zadowalające. Mając okazje do podjęcia zatrudnienia właśnie na takim stanowisku, warto jest wziąć udział w  rekrutacji, nawet jeśli nie uda się nam zostać przyjętym.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.