Wielka duma

Wielka duma

Jestem ogromnie dumna z mojej siostry, chociaż jednocześnie bardzo jej zazdroszczę sukcesów zawodowych. Mam nadzieję, że po skończeniu studiów ja również tak szybko zostanę kierownikiem jak Tamara. Pomiędzy mną a moją siostrą jest aż dziesięć lat różnicy. Ja mam teraz dwadzieścia trzy, a moja siostra trzydzieści trzy lata. Uważam, że bycie trzydziestolatką na stanowisku kierowniczki w dziale dystrybucji i logistyki jest mega wielkim osiągnięciem, dlatego od pewnego czasu uważam siostrę za prawdziwą kobietę sukcesu!

Tamara od zawsze była zdolną dziewczyną. Już w liceum miała najlepsze oceny w całej szkole, jednak nikt jej z tego powodu nie dogryzał. Jakimś dziwnym cudem udało jej się uciec przed komentarzami typu „kujon”. To chyba dlatego, że nigdy nie afiszowała się swoją wiedzą i nie próbowała nią coś zyskać. Wszyscy Tamarę lubili, choć ta nie dawała im spisywać pracy domowej.

Po szkole średniej Tamara zaskoczyła wszystkich pomysłem studiowania logistyki. Rodzice nie chcieli zgodzić się na ten kierunek studiów, bo dla zdolnej córki wymarzyli sobie coś innego. Tamara się jednak uparła i postawiła na swoim, dlatego teraz jest panią kierownik ds. dystrybucji i logistyki Ruda Śląska. Myślę, że z chwilą gdy rodzice dowiedzieli się o awansie starszej córki na pewno przestali żałować, że pozwolili jej studiować logistykę. Teraz na pewno widzą, że jej decyzje były dobre. Oby moje też takie były.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.